preloader logo

NarDiamond'a hoşgeldiniz!

Sepet

Sepette ürün yok
Ara toplam: 0TL
Kargo ücreti: 1.00TL
Toplam: 1TL

Ürün Ara

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü 7 gün içerisinde iade koşulları sağlandığı takdirde iade edebilirsiniz.

İadesi istenen ürünler iade koşullarına uygunsa ürün tarafımıza ulaştığı an itibariyle 3 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir.

Üründe hasar, tahrip, kullanma, değiştirilme ve benzer hallerde yani müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi durumunda www.elizi.com.tr ürünü iade almama hakkına sahiptir. İade koşulları sağlanmadığı takdirde ürün tarafınıza iade kabul edilmez ve ürün tarafınıza geri gönderilir.

Kişiye özel olarak üretilen özel genişlik ve boylardaki ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.

Bileziklerde özel ölçü yapılan (18-20 cm) ve gerdanlıklarda (39-45 cm) ölçülerinin haricinde üretilen özel ölçülü ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. (15,16,21,22 cm-36,37,46,47 cm v.b.)

Ürünün üzerindeki ürün kimliği numarasının zarar görmesi durumlarında ürün iade alınmaz ve garanti kapsamı dışında kalır.

Satış noktalarımızdan alınan ürünlerde uygulanan yanlış fiyat politikalarından dolayı ürün, tarafımızdan iade alınmaz. Gerekli fiyat bilgilendirmesi www.elizi.com.tr'den yapılmıştır.

www.elizi.com.tr'den yapmış olduğunuz alışverişi, ürününüz özel ölçülü değilse ve üretime alınmadıysa iptal edebilirsiniz.

Ürün henüz gönderilmediyse; Pazartesi-Cumartesi 10:00-18:00 saatleri arasında mail yoluyla ya da www.elizi.com.tr irtibat numarasından ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Ürün kargoya verildiyse; yukarıdaki yöntemlerden biri ile bize haber verdikten sonra, ürün faturası, kargo teslim belgesi ve ürünün kendisini bize sağlam ve eksiksiz olarak ulaştırdığınız takdirde iptal işlemleriniz geçerlilik kazanır.

Havale ve kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesi ve iptali sonrasında ürün ya da ürünlerin bedeli işlem başladıktan 7 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerin iptali ve iadesi sonrası bedelin tarafınıza yansıması için geçecek olan süre tamamen kullanmakta olduğunuz bankanın insiyatifindedir. Bu sürenin kısa ya da gereğinden uzun olması www.elizi.com.tr'nin elinde olmayan ve etkisinin olamadığı bir durumdur.

Nar Diamond'a
Hoşgeldiniz!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?